5 pomysłów na organizację urodzin dla dziecka w Lublinie

Gdzie zorganizować urodziny dla dziecka w Lublinie? To pytanie niemal co roku zadają sobie mieszkańcy naszego miasta, którzy są rodzicami maluchów, starszaków bądź nastolatków. Jeszcze do niedawna przyjęcia urodzinowe odbywały się głównie w domach na zasadzie tzw. kinder party, ale obecnie coraz częściej zależy nam na oryginalnej zabawie i zaskoczeniu gości, dlatego przedstawiamy Wam 5 pomysłów na pełną wrażeń imprezę urodzinową.

Zarówno rodzicom jak i dzieciom zależy, aby planowane przyjęcie na długo zostało w pamięci gości. Jednak niezależnie czy organizujemy urodziny dla dziecka w Lublinie czy innym mieście, każde z przyjęć może być niezapomniane. Możliwości jest naprawdę wiele, a przede wszystkim liczy się pomysłowość organizatorów imprezy.

  1. Maraton filmowy

Urodziny w kinie to wyśmienita propozycja zarówno dla najmłodszych jubilatów, jak również tych kilkunastoletnich. Tym drugim na pewno będzie odpowiadać propozycja kilkugodzinnego maratonu filmowego z drobnymi przekąskami typu popcorn, chipsy, napoje. Wystarczy tylko, że zadbamy o repertuar zgodny z ich aktualnymi zainteresowaniami. Ci młodsi natomiast mogą być bardziej zniecierpliwieni, dlatego w tym przypadku wystarczy jedna bajka lub film animowany, ale oprócz tego możemy zadbać o dodatkowe atrakcje. Niemal każde kino proponuje specjalną ofertę urodzinową, w ramach której oprócz drobnego cateringu i tortu często oferuje także opiekę animatorek lub spotkanie z bajkowymi postaciami.

  1. Wizyta w parku rozrywki

Nie od dziś wiadomo, że dzieci mają nieograniczone pokłady sił i energii, dlatego urodziny w aktywnym stylu to coś co spodoba się każdemu. Idealną propozycją na urodziny dla dziecka w Lublinie jest więc wizyta w dmuchanym parku rozrywki. Tym bardziej jeśli zależy nam, aby impreza była odlotowa – i to nie tylko w przenośni, ale również dosłownie! W BOUNCE znajdują się liczne dmuchane platformy do gier zespołowych, które łączą w sobie elementy zabawy, sportowej rywalizacji i licznych przygód. Zakazany Las, Skakanka, Bańka Wstańka czy Łapu Capu to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości w każdym wieku. Dodatkowo w parku są dostępne specjalne pokoje urodzinowe, które można wynająć na wyłączność. Szczegółowe informacje o ofercie urodzinowej w BOUNCE znajdują się tutaj.

  1. Bal przebierańców

Dzieci uwielbiają i taniec, i przebieranki. Zatem dlaczego tego nie połączyć i nie zorganizować specjalnego balu przebierańców? Pomysł powinien od razu zyskać aprobatę wśród dzieci i ich rodziców, a co najważniejsze, nawet jeśli nie uda nam się wynająć specjalnej sali w tym celu, to taki bal możemy zorganizować również w domu. Dla dzieci i tak najważniejsze będą ich stroje oraz akcesoria. W końcu każda dziewczynka marzy o pozostaniu księżniczką, a chłopcy o byciu rycerzem… 😊

  1. Ognisko w lesie

Jeśli termin urodzin naszej pociechy przypada na okres wiosenny lub letni, to dobrym pomysłem na imprezę wydaje się organizacja ogniska w lesie. Tak naprawdę dzieci coraz rzadziej mają okazję do bezpośredniego kontaktu z przyrodą, a tym bardziej do pieczenia kiełbaski nad ogniskiem, dlatego możemy wykorzystać ten fakt i zaprosić dzieci do lasu. Zaletą tego rozwiązania jest również fakt, że na taki rodzaj przyjęcia możemy zaprosić niemal nieograniczoną liczbę dzieci, a także ich rodziców, którzy zapewne mają dobre skojarzenia z organizacją ognisk i chętnie powspominają stare dobre czasy 😉

  1. Plenerowa gra w podchody

Gra w podchody to forma rozrywki coraz rzadziej praktykowanej przez najmłodsze pokolenia. I to właśnie dlatego taki rodzaj przyjęcia urodzinowego będzie dla gości zaskoczeniem. Miejsce oraz charakter zabawy możemy w pełni dobrać do wieku i zainteresowań gości – gra w podchody sprawdzi się zarówno w lesie, parku, jak również na osiedlu. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni i dobry humor.