Atrakcje dla dzieci w BOUNCE!

Zapewnienie rozrywki najmłodszym dzieciom nie należy do łatwych zadań. My o tym wiemy, dlatego w naszym lubelskim parku rozrywki nie zapominamy o najmłodszych!

Specjalnie dla dzieci stworzyliśmy specjalne strefy, w których będą mogły bezpiecznie się wyszaleć 😊 Atrakcje zostały dostosowane dla dzieci w wieku już od 4 roku życia. Aby mieć pewność, że maluchy są bezpieczne, dzieci od 4 do 6 lat zapraszamy wyłącznie pod opieką dorosłych, którzy wchodzą bezpłatnie.

BOUNCE dla dzieci to strefa nieograniczonej zabawy przez całe 70 minut! W tym czasie Twoje dziecko z powodzeniem spożytkuje pokłady energii, a dodatkowo spędzicie razem super niezapomniane chwile.

Bilet wstępu to jedynie 25 zł.

Pamiętaj, że zabierając dziecko do parku dmuchańców, najważniejsza jest dobra zabawa, ale również bezpieczeństwo. Stawiamy na nie szczególny nacisk, dlatego niektóre z naszych atrakcji nie są dostępne dla najmłodszych (np. Koloseum czy Nogozwalacz).

Pssst. Pamiętajcie też o długich spodniach 😊 Będzie Wam w nich znacznie wygodniej i bezpieczniej, zwłaszcza na zjeżdżalni!