WF w szkole stawia przed nauczycielem wiele wyzwań. Każdy chciałby połączyć zajęcia z dobrą zabawą, bo jak powszechnie wiadomo, właśnie taką formę nauki dzieci przyswajają najlepiej.

BOUNCE to idealne miejsce na zorganizowanie zajęć z lekcji WF-u. Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych, do wyjątkowego parku rozrywki w Lublinie. To właśnie BOUNCE jest pierwszym w Polsce dmuchanym parkiem rozrywki i jednocześnie największym, dmuchanym parkiem w Europie!

BOUNCE nie jest to typowy park trampolin. U nas przestrzeń wypełniają dmuchane atrakcje, które nie ograniczają się wyłącznie do zamków i zjeżdżalni.

Stworzyliśmy miejsce o unikalnym formacie, łączącym świetną zabawę z aktywnością fizyczną. w BOUNCE z powodzeniem możecie Państwo przeprowadzić gry i konkurencje sportowe. Znajdziecie u nas zarówno platformy do zadań zespołowych, jak też dostosowane do możliwości dzieci tory przeszkód, które pozwolą im wykazać się w zadaniach indywidualnych. Dzieci mogą też swobodnie korzystać ze zjeżdżalni i ścianki wspinaczkowej.

Wizyta w BOUNCE to doskonała alternatywa dla zajęć WF-u, dlatego zachęcamy do organizacji w parku zajęć sportowych, turniejów szkolnych oraz innych wydarzeń tematycznych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale, które można wynająć na wyłączność. Dla placówek szkolnych przygotowaliśmy specjalną ofertę z atrakcyjnymi cenami.

Serdecznie zapraszamy na ulicę Mełgiewską 2C (PH Tatary). W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.