BOUNCE w pigułce, czyli kilka słów o parku rozrywki w Lublinie

Dmuchany park rozrywki w Lublinie bardzo szybko podbił serca mieszkańców tego miasta. W niespełna pół roku od otwarcia obiektu, BOUNCE odwiedziło już ponad 30 tys. klientów. Stałymi gośćmi parku są zarówno rodziny z dziećmi, jak również nastolatkowie, studenci czy dorośli. Bo BOUNCE to miejsce dla wszystkich – tu nie liczy się wiek czy zasady. Tu liczy się tylko dobra zabawa.

Szukasz pomysłu na aktywny wypoczynek w Lublinie lub ciekawej miejscówki do organizacji urodzin albo imprezy firmowej? Już nie musisz.

Park BOUNCE to miejsce odlotowej zabawy

BOUNCE to nowe miejsce na rozrywkowej mapie miasta, które gwarantuje niezapomniane wrażenia osobom w każdym wieku. To przestrzeń do aktywnej zabawy dla rodzin z dziećmi, młodzieży i dorosłych. A co więcej – BOUNCE to największy na świecie dmuchany park rozrywki! Lublin jest pierwszym miastem, w którym otworzono BOUNCE, jednak w planach są już kolejne. Warto zauważyć, że format i koncept parku został zaczerpnięty z Wielkiej Brytanii. Tam pierwsze tego typu obiekty pojawiły się w październiku 2017 r., i podobnie jak w Polsce, bardzo szybko zyskały popularność.

W BOUNCE znajduje się wiele atrakcji unikalnych na skalę światową. Łącznie przestrzeń lubelskiego parku rozrywki to ponad 2800 m kw. gier i zabaw, które zostały pogrupowane w strefy tematyczne i zróżnicowane pod względem poziomu trudności. I tak np. z myślą o najmłodszych gościach parku rozrywki w Lublinie powstała Robaczkolandia, w której możliwości zabawy są ograniczone jedynie dziecięcą wyobraźnią, a ta, jak wiemy, nie ma żadnych granic. Nieco starsi uczestnicy zabawy mogą spróbować swoich sił w Zakazanym Lesie, czyli gęstej puszczy pionowych przeszkód, które wyrastają tuż obok siebie. Aby je pokonać trzeba wykazać się wyjątkową zwinnością. Dużym powodzeniem w BOUNCE, zarówno wśród nastolatków jak i dorosłych, cieszy się Łapu – Capu. Tu zasady gry wydają się proste, ale tylko z pozoru. Bo choć zadaniem grających jest zebranie jak najwięcej piłek ze środka planszy, to pojawia się drobne utrudnienie. A mianowicie – lina bungee, do której są przywiązani uczestnicy zabawy i która to ściąga ich do miejsca startu. Wyjątkowych wrażeń gościom BOUNCE dostarcza również Nogozwalacz, który, jak sama jego nazwa wskazuje, próbuje zwalić graczy z nóg. Trzeba mieć nie lada refleks, aby nie dać się mu pokonać. Opisane powyżej atrakcje to jednak nie wszystko. Więcej informacji o dmuchańcach, jakie znajdują się w BOUNCE znajduje się tutaj: https://bouncepoland.pl/atrakcje/

BOUNCE to przestrzeń do eventów

Lubelski park rozrywki BOUNCE to także wyśmienite miejsce do organizacji imprez urodzinowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich, eventów firmowych, spotkań integracyjnych czy innych wydarzeń tematycznych. Dzięki wyjątkowo zaaranżowanej przestrzeni oraz niepowtarzalnym atrakcjom, jakie znajdują się w parku, każde spotkanie organizowane w BOUNCE będzie niezapomniane. W obiekcie łącznie znajdują się 3 sale VIP, a każdą z nich można zarezerwować na wyłączność, także poza standardowymi godzinami otwarcia parku. Pracownicy parku mają duże doświadczenie w organizacji przyjęć i eventów, dlatego chętnie pomogą wszystkim zainteresowanym zaplanować oryginalną imprezę, która na długo zapadnie w pamięć jej uczestnikom.

Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu

BOUNCE jest otwarty przez cały rok, 7 dni w tygodniu, również w każdą niedzielę. Szczegółowe informacje o godzinach otwarcia obiektu i cenach biletu znajdują się na stronie internetowej parku: https://bouncepoland.pl/programy-cennik/.  Bardzo często w BOUNCE organizowane są także różne specjalne wydarzenia, jak np. imprezy tematyczne. O wszystkich tego typu imprezach informujemy na bieżąco na naszych kanałach social’owych, dlatego warto nas obserwować.