Imprezy firmowe w BOUNCE Lublin

Park BOUNCE Lublin to idealne miejsce na organizację eventu firmowego, imprezy integracyjnej oraz innych wydarzeń tematycznych. Gwarantujemy zabawę wysokich lotów!

Intergacja w parku rozrywki BOUNCE Lublin

Nic tak nie integruje zespołu jak wspólna rozrywka. A jeśli już się bawić, to tylko na najwyższym poziomie. Dlatego jeśli szukasz miejsca w Lublinie, gdzie możesz zorganizować niezapomnianą imprezę firmową skorzystaj z naszej oferty.

Wyskoczcie na BOUNCE

Impreza firmowa w BOUNCE Lublin to gwarancja dużej dawki pozytywnych emocji, adrenaliny i śmiechu. Bo BOUNCE to nowy koncept rozrywki, który łączy zabawę, ruch i challenge. To doskonałe miejsce do zespołowej integracji w duchu sportowej rywalizacji z lekkim przymrużeniem oka. Tu nie liczy się wiek i nie liczą się zasady. Tu po prostu każdy dobrze się bawi.

Mamy duże doświadczenie w organizacji spotkań, eventów okolicznościowych, imprez firmowych i wydarzeń integracyjnych. Dysponujemy łącznie 3 salami VIP, które można wynająć. Oferujemy także możliwość wynajęcia na wyłączność całego obiektu, w tym także poza godzinami otwarcia.

Chętnie pomożemy też w przygotowaniu scenariusza eventu, tak, aby spotkanie w BOUNCE Lublin na długo pozostało w pamięci uczestników.

Organizujemy eventy dla grup od 20 do 150 osób.

Oderwijcie się!

W BOUNCE Lublin pracownicy oderwą się nie tylko od biurowej rzeczywistości, ale też od ziemi! W końcu to największy na świecie dmuchany park rozrywki. BOUNCE to ponad 2800 metrów kwadratowych unikalnej przestrzeni z odlotowymi atrakcjami. Na miejscu znajduje się wiele dmuchanych platform do gier i zmagań zespołowych. Koloseum, Poligon, Nogozwalacz, Skok w Bok, Ruchome Piaski i wiele innych dmuchanych aren zmagań czekają na miłośników wyskokowej rozrywki.

Zapytaj o naszą ofertę dla firm. Szczegółowe informacje uzyskasz:

pod numerem telefonu: (81) 458 12 55
mailowo: biuro@bouncepoland.pl
albo messengerem: m.me/bouncelublin

BOUNCE to jedyne tego typu miejsce w Polsce, więc jeśli chcesz zagwarantować pracownikom niesamowitą zabawę, nie czekaj i już dziś zarezerwuj termin imprezy.

Wybrane atrakcje (wideo 360º):