BOUNCE Party

Szukasz oryginalnego pomysłu na imprezę urodzinową? Nie czekaj i już dziś zarezerwuj wizytę w BOUNCE Lublin. Organizacja niezapomnianych urodzin to nasza specjalność!

Wyjątkowa okazja, wyjątkowa zabawa

Urodziny ma się tylko raz w roku, więc jeśli je świętować to tylko odlotowo! Park rozrywki BOUNCE to doskonałe miejsce na organizację urodzin i wspólnej niezwykłej zabawy. Unikalne atrakcje, jakie znajdują się na miejscu gwarantują niesamowite wrażenia i dużą dawkę frajdy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Odlotowe urodziny tylko w BOUNCE Lublin

Urodziny i związane z nimi przyjęcia od zawsze budzą duże emocje. Dla dziecka to najważniejszy dzień w roku. Każde z niecierpliwością wyczekuje tej wyjątkowej okazji, by móc zaprosić najbliższych oraz koleżanki i kolegów do wspólnego świętowania i zabawy. I choć pomysłów na spędzenie urodzin może być wiele, to tylko te spędzone w BOUNCE Lublin będą niezapominane.

BOUNCE to największy na świecie dmuchany park rozrywki, a zarazem jedyne tego typu miejsce w Polsce. To łącznie 2800 metrów kwadratowych przestrzeni do gier i zabaw zespołowych. Atrakcje znajdujące się w parku są pogrupowane w strefy tematyczne i zróżnicowane pod względem trudności, dlatego w BOUNCE każdy wyśmienicie się bawi – od dzieci, młodzież szkolną, studentów aż po dorosłych.

BOUNCE to unikalny format rozrywki łączący zabawę, ruch i sportową rywalizację. To miejsce, w którym dzieci mogą oddać się wodzom swojej nieograniczonej wyobraźni, a przy tym w zdrowy, bo podskokowy, sposób spożytkować nadmiar energii. W BOUNCE urodziny będą po prostu wyjątkowe!

Bańka Wstańka, Łapu Capu, Wibrakosz, Zakazany Las, Skakanka, Poligon, Ruchome Piaski to tylko przykłady atrakcji, jakie znajdują się w BOUNCE. A nadal to nie wszystko, co czeka na naszych najmłodszych gości.

Specjalna oferta dla jubilatów!

Nasza oferta urodzinowa obejmuje:

– wynajęcie jednego z trzech pokojów urodzinowych,
– zabawę w Strefie BOUNCE,
– bezpłatne wejście dla rodziców lub opiekuna grupy,
– bounce’owe skarpetki dla wszystkich uczestników zabawy,
– oraz ułatwienie dla całej grupy w trakcie rejestracji przy wejściu.

Koszt organizacji przyjęcia urodzinowego w BOUNCE Lublin wynosi 29 złotych (w ciągu tygodnia) lub 35 złotych (w weekend) za 2 godziny zabawy każdego z uczestników imprezy.

Uwaga: organizujemy urodziny dla dzieci od 7 roku życia dla grup od 7 osób.

Tutaj możesz zapoznać się z Regulaminem urodzin.

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji lub uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami:

tel. (81) 458-12-55
e-mail: biuro@bouncepoland.pl

Przygotowaliśmy też specjalne bounce’owe zaproszenie dla Twoich gości. Możesz je samodzielnie pobrać i wydrukować tutaj. Możesz też zamówić zaproszenia razem z kopertami bezpośrednio u nas podczas rezerwacji telefonicznej lub wizyty w parku. Koszt jednego zaproszenia wynosi 3 złote.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

A tak bawią się u nas dorośli podczas urodzin dziecka: