Oferta grupowa

Odlotowe lekcje WF w BOUNCE Lublin

Wizyta w parku rozrywki BOUNCE w Lublinie to idealna alternatywa do tradycyjnej lekcji WF na sali gimnastycznej. Od teraz zajęcia wychowania fizycznego nie muszą być nudne i ograniczać się wyłącznie do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę czy ćwiczeń lekkoatletycznych. Zajęcia WF w BOUNCE Lublin to połączenie aktywności fizycznej i ducha sportowej rywalizacji z niezapomnianą zabawą. To gwarancja dużej dawki ruchu i jeszcze większej porcji śmiechu oraz pozytywnej energii.

WF w nowej formie

Lekcje WF w BOUNCE Lublin to dobry sposób na poprawienie kondycji i koordynacji ruchowej, a przy okazji szansa na spalenie zbędnych kalorii. Po pierwsze, podskakując na dmuchanych platformach do gier zespołowych, jakie znajdują się w parku angażujemy zdecydowanie większą partię mięśni niż w trakcie innych popularnych aktywności podejmowanych w ramach lekcji WF, np. podczas biegania, gry w piłkę nożną bądź ping-ponga. A po drugie, tylko w przeciągu 60 minut aktywnej zabawy w BOUNCE możemy spalić ponad 800 kalorii – czyli tyle, ile znajduje się w dwóch pączkach z nadzieniem lub w kilku porcjach lodów czekoladowych.

Wizyta grup szkolnych i kolonii

Wizyta w BOUNCE to propozycja na nietypową lekcję WF, ale nie tylko. To także idealny pomysł na grupowe wyjście szkolne z okazji Dnia Dziecka, Dnia Chłopaka, Dnia Kobiet, w ramach wycieczki szkolnej np. zielonej szkoły albo tak po prostu, bez specjalnej okazji. Bo tej nie potrzeba, aby dobrze się bawić w naszym parku!

Zabawa w BOUNCE to także świetny sposób na zabawę dla dzieci z kolonii i obozów, które stacjonują w okolicach Lublina. Park rozrywki BOUNCE to wyjątkowa przestrzeń do organizacji gier i turniejów zespołowych, a im większa liczba uczestników zabawy tym większe wyzwanie i fun. Liczne dmuchane platformy zapewniają gościom mnóstwo konkurencji, w których uczniowie mogą sprawdzić swoje sportowe umiejętności. Jednym zdaniem – BOUNCE to miejsce, gdzie uczniowie w zdrowy i pozytywny sposób mogą spożytkować niezliczone pokłady energii.

Postaw na ruch

W BOUNCE Lublin można zorganizować lekcje WF lub wizytę grupową nawet do 150 osób. W zabawie mogą uczestniczyć zarówno uczniowie szkół podstawowych, szkół średnich jak również grup będąchc na koloniach. Charakter i poziom zajęć można w pełni dopasować do indywidualnych preferencji grupy. Co ważne, w przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość rezerwacji parku na wyłączność, poza standardowymi godzinami otwarcia obiektu.

Rezerwacje i szczegółowe informacje można uzyskać:

telefonicznie: 81 458 12 55

mailowo: biuro@bouncepoland.pl

lub przez Messenger: m.me/bouncelublin

Grupa musi liczyć minimum 9 osób, a koszt wstępu grupowego wynosi od 19 zł/osobę w ciągu tygodnia i od 25 zł / osobę w weekend. Do podanych kosztów należy dodać 4 zł za skarpetki (wielokrotnego użytku).

Płatność zadatku dla grup: 20% ceny, na 2 tygodnie przed wizytą. Numer konta: 20 1090 2590 0000 0001 4240 9605.

Unikalne atrakcje na skalę światową

Wszystkie dmuchane atrakcje znajdujące się w parku zostały przemyślane w taki sposób, aby możliwe było przeprowadzenie szkolnych wizyt grupowych i niecodziennych zajęć WF w BOUNCE Lublin. Łącznie do dyspozycji uczniów i nauczycieli jest ponad 2800 m kw. gier i zabaw, które pogrupowaliśmy w strefy tematyczne. Bańka Wstańka, Zakazany Las, Łapu-Capu czy Koloseum – to tylko przykłady licznych dmuchańców, jakie gwarantują wyśmienitą zabawę i dużą dawkę ruchu osobom w każdym wieku.

Park BOUNCE to największy na świecie dmuchany park rozrywki, który znacznie różni się od typowych parków trampolin. To światowy format rozrywki, który łączy w sobie elementy przygody, zabawy i challenge’u z lekkim przymrużeniem oka. Uczestnicy zabawy muszą wykazać się tutaj nie tylko odrobiną odwagi, ale również sprytem i niezwykłą zręcznością. To miejsce wyjątkowe, które koniecznie trzeba odwiedzić.

Szkoły Podstawowa nr 1 w Parczewie: