Wieczór panieński, wieczór kawalerski w BOUNCE Lublin

Szukasz pomysłu na odlotowy wieczór panieński lub wieczór kawalerski? Wbij do BOUNCE Lublin i choć na chwilę oderwij się nie tylko od ziemi, ale też od przygotowań ślubnych.

Park rozrywki BOUNCE w Lublinie to idealne miejsce na organizację niezapomnianego, pełnego beztroskiego szaleństwa i adrenaliny wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. To świetna propozycja dla osób, które ten wyjątkowy wieczór chcą spędzić oryginalnie, a przy tym świetnie się bawić.

Odskocz z BOUNCE

Wieczór panieński lub wieczór kawalerski w BOUNCE Lublin to gwarancja niesamowitej zabawy. U nas nie liczy się wiek i nie liczą się zasady. Tu najważniejsza jest dawka pozytywnych emocji!

Z myślą o przyszłych pannach i panach młodych, przygotowaliśmy specjalną ofertę na organizację wieczoru panieńskiego i kawalerskiego w BOUNCE Lublin. W parku BOUNCE dysponujemy 3 pokojami VIP, które można zarezerwować na wyłączność. Jest to miejsce, gdzie możecie odpocząć po wyczerpującej zabawie lub zorganizować inne, dodatkowe atrakcje dla panny młodej lub pana młodego. Mamy duże doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń, dlatego chętnie pomożemy Wam ustalić szczegółowy scenariusz imprezy. A jeśli macie już własny pomysł i chcecie go skonsultować, zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

Postaw na BOUNCE

Wieczór panieński i kawalerski to wyjątkowy moment w życiu przyszłej panny młodej i przyszłego pana młodego. Każdemu zależy, by spędzić ten dzień w gronie bliskich znajomych, a całej imprezie towarzyszyły niesamowite wspomnienia. Dlatego nie czekaj i już dziś zarezerwuj wizytę w naszym parku!

BOUNCE Lublin to największy na świecie dmuchany park rozrywki. To jedyne tego typu miejsce w Polsce z unikalnymi atrakcjami i mnóstwem zespołowych konkurencji, w których z lekkim przymrużeniem oka można sprawdzić swoje sportowe umiejętności, zwinność i spryt.

Park dmuchańców BOUNCE to łącznie 2800 metrów kwadratowych gier i zabaw, pogrupowanych w strefy tematyczne. Nogozwalacz, Skok w Bok, Patelnia czy Koloseum to tylko przykłady atrakcji, jakie czekają na fanów odlotowych imprez.

Od teraz wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie w Lublinie nie muszą już być sztampowe. BOUNCE to nowy wymiar rozrywki łączący zabawę, ruch i challenge. Tu nikt się nie nudzi –  tu każdy skacze!

Aby zarezerwować termin lub uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami:
tel. (81) 458 12 55
mail: biuro@bouncepoland.pl